EN ÖZEL GÜNLERİNİZDE

YANINIZDA OLMAKTAN MUTLUYUZ

Düğünden şirket lansmanlarına, kokteyllerden seminerlere kadar her türlü toplantı ve organizasyona hizmet verecek şekilde tasarlanan toplantı ve etkinlik alanlarımızda ses, kablolu-kablosuz mikrofon, kürsü mikrofonu, perde, moving head, led ışık, barkovizyon, bulunmaktadır. Özellikle şehrin gürültü ve karmaşasından uzakta huzurlu bir ortamda gerçekleştireceğiniz verimli şirket toplantılarınız için tasarlanmış toplantı ve etkinlik alanlarımız ayrıca kongre etkinliklerinin en etkin biçimde düzenlenmesi için de sayısız olanak sunuyor.

Gerek mimari avantajları gerekse teknik donanımlarıyla tüm toplantı ve etkinlik alanlarımızın ayrıcalığını yaşatmak için tüm profesyonelleri Alkoçlar Adakule’ye bekliyoruz.

 

Didyma Salonu Kuşadası bölgesindeki en büyük toplantı salonlarından biri olarak hizmet veren Adakule Didyma Salonu’nda, banket düzeninde 600, tiyatro düzeninde ise 800 kişiye kadar organizasyon düzenlenebilmektedir. Kongre organizasyonları, seminerler, bayi toplantıları ve özel gala geceleri için ideal bir çözüm sunan salonun girişinde gala öncesi kokteyller ve coffee break’ler için deniz manzaralı 190 m²’lik fuaye alanı da hizmet vermektedir. Yaz-kış açık olan salonumuzda ses ve ışık düzeni bağımsız bir şekilde çalışabilmektedir. Salon 580 m² + 190 m² fuaye alanıyla birlikte toplam 770 m²’dir.

Mavi Teras Açık hava düğünleri, kokteyller, müzikaller ve her türlü açık hava organizasyonu düşünülerek tasarlanan Mavi Teras’ımız, eşsiz manzarasıyla unutulmaz anlar vaat ediyor. Toplam 840 m²’lik alana kurulu terasımızda banket düzeninde 600, tiyatro düzeninde ise 1.000 kişi ağırlayabiliyoruz.

Topkapı Salonu Orta ölçekli toplantı ve düğünler için ideal bir çözüm sunan salonumuz, banket düzeninde 220, kokteyllerde ise 350 kişiye hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca salonun çıkışında yaklaşık 100 kişilik bir alan da yaratılmıştır.

Side Salonu Özel sinema gösterileri ve palyaçolar eşliğinde istendiğinde çocuk kulübü olarak da kullanılabilen salonumuzun kapasitesi, etkinliklerin boyutuna göre 150 ile 200 kişi arasında değişmektedir. Işık almayacak şekilde konumlandırılan bu salonumuz sinema, slide show ve lazer gösterileri için ideal bir çözüm sunmaktadır.

Efes Salonu Özel dizaynıyla en şık toplantı salonlarından biri olan Efes, otelimizin ana binasında konumlandırılmıştır ve lobi, ana restoran ve genel alanlara yakınlığı nedeniyle en gözde aktivite alanlarından biridir. Bu salonumuz şirket toplantıları, ürün tanıtımları ve mini fuarlar için idealdir.

ETKİNLİK FOTOĞRAFLARI

SİZDEN GELENLER

MİSAFİR PAYLAŞIMLARI

ADRES

Bayraklıdede Mevkii 09400 Kuşadası / Aydın

REZERVASYON

Alkoçlar Çağrı Merkezi
444 5 255
Online Rezervasyon

Resepsiyon

T: (+90) 256 618 1148
F: (+90) 256 614 5085
Biz sizi arayalım?

BENİ ARA FORMU