TEK BİR KARTLA

17 PİST

Misafirlerimiz; tek bir kartla, 17 tesis ile 1 ve 2. bölgelerdeki tüm pistlere ulaşabiliyor. 1. bölgede Alkoçlar Teleski, Fahri Telesiyej, Beceren Teleski, Osman Yüce Telesiyej, Belvü Teleski, Mandra Telecabin, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej, Kuşaklıkaya Telesiyej; 2. bölgede Mandıra Teleski, Kırkgözler Teleski, Maden Telesiyej, Beden Terbiyesi Telesiyej, Baia Teleski, Alkoçlar-Karinna Teleski, Kartanesi Teleski’lerinden tek kartla gün boyu yararlanabilirler. Misafirlerimize lift haritamızı da detaylı olarak incelemelerini tavsiye ederiz.

Kayak Odası: Kar beyaz Kayak Odası’ında otelimizin misafirlerine her yıl yenilenen, kayak ve kayak ekipmanları temin ediliyor. Profesyonel destek personelleri, misafirlerimizin kayakla ilgili tüm ihtiyaçlarında yanında oluyor.

Kayak Okulu Konusunda uzman kayak öğretmenlerimizin yönetiminde hizmet veren kayak okulumuz 7’den 70’e her yaşta sporcuya kayak sporunu hem kısa sürede hem de keyifli bir yöntemle öğretiyor. Uludağ’ın en geniş ve tecrübeli kayak hocası kadrosuna sahip okulumuzda; otel misafirlerimize özel derslerin yanı sıra günün her saatinde pistlerde pratik yapmaları için grup dersleri de veriliyor.AKTİVİTELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

SİZDEN GELENLER

MİSAFİR PAYLAŞIMLARI

ADRES

1. Gelişim Bölgesi, Uludağ / Bursa

REZERVASYON

Alkoçlar Çağrı Merkezi
444 5 255
Online Rezervasyon

Resepsiyon

T: (+90) 224 285 2217
F: (+90) 224 285 2323
Biz sizi arayalım?

BENİ ARA FORMU