1950'DEN BUGÜNE MİSAFİR MEMNUNİYETİ

HAKKIMIZDA

TURİZMİN DENEYİMLİ, ÇAĞDAŞ VE DİNAMİK MARKASI; ALKOÇLAR...  “TÜRK MİSAFİRPERVERLİĞİNİ TEMSİL EDİYOR, YARIM ASIRDIR BİRLİKTE YÜRÜYORUZ.”

Değerli Dostlarımız;

1950 yılından bu yana Alkoçlar ailesi olarak sizlere hizmet verebilmenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. Beraberce geçen bu yarım asrı aşkın süre içerisinde bizleri tercih edip ailenizin bir ferdi, evinizden biri olarak görüp hissettirdiğiniz için sizlere minnettarız. Amacımız, sizlerden aldığımız şevk ve heyecan ile bugün 3000 yatak kapasitesine ulaşan şehir, resort ve kış turizmi otelleri yelpazemizi yaygınlaştırırken öncü, kaliteli hizmet anlayışı ve personelimiz ile güveninize layık olmaya devam edebilmektir. Alkoçlar sizin markanız ve sizlerle daha nice yıllara, anılara imza atmaya devam edecek. Samimi teşekkürlerimizi bir borç bilir, sevgiyle kucaklarız.

Ender Alkoçlar

VİZYONUMUZ

Memnun misafir anlayışımız, mutlu çalışanımız, dinamik yapımızla keyifli tatillerin tüm Türkiye’de ilk akla gelen markası olmak.

 

 

 

MİSYONUMUZ

Tüm Alkoçlar ailesi olarak kendimizi ve markamızı geliştirerek, işimize tutkuyla bağlı kalarak, büyüme fırsatlarını değerlendirerek, müşteri memnuniyeti önceliğimizi her yıl bir önceki yıldan daha ileri bir seviyeye taşımak.

 

 

BENİ ARA FORMU