Alkoçlar Oteller Grubu 1950 yılında kurulmuş ve kurulduğu tarihten itibaren Türkiye’nin en eski yerli ve milli otel zinciri olarak birçok ilke imza atmıştır.

Alkoçlar 70 yılda; 21 yurtiçi ve yurtdışı otel işletmesi yaparak, konaklama ve eğlenceyi birleştirerek her zaman ilkleri yapmaya çalışmıştır.

Alkoçlar Otelleri Yönetim Kurulu 2020 yılında turizm ve konaklama bölümünden çıkma kararı alarak ve elindeki otelleri devrederek turizmi konaklama bölümünü kapatmaya karar vermiştir.

Geçen bu 70 yıl içerisinde gerek Türkiye ekonomisine büyük yatırımlar yapmış, gerek ise sektöre binlerce çalışan kazandırarak istihdamı teşvik etmiştir. Bu durum ise Alkoçlar adına geride bıraktığı en büyük kazancı olmuştur.

Senelerce bize destek olan başta mesai arkadaşlarımıza, yöneticilerimize, seyahat acentelerine ve bizleri tercih eden tüm yerli ve yabancı misafirlerimize şükranlarımızı sunarız.

Bundan sonra devam eden diğer sektörlerimizde de aynı ilke ile yola devam edeceğiz. Alkoçlar olarak birlikteliğimizin sürdüğü yıllar içerisinde müşteri memnuniyetinden, gülen personel ilkesinden hiç vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz.

Saygılarımızla, teşekkür ederiz…

Alkoçlar Yönetim Kurulu Adına
Ender Alkoçlar

ALKOÇLAR OTELLERİ

ULUDAĞ

Alkoçlar Otel
Alkoçlar Büyük Otel
Alkoçlar Zone
Alkoçlar Teleski Otel
Alkoçlar Kayak Evi

 

İSTANBUL

Alkoçlar Keban Otel

 

ANTALYA

Alkoçlar Kemer
Alkoçlar Exclusive
Voyage Sorgun

 

BODRUM

Alkoçlar la Boutique
Alkoçlar Thor
Alkoçlar Bonadea
Alkoçlar Şato
Voyage Bodrum
Voyage Türkbükü
Voyage Torba

 

ALAÇATI

Alkoçlar Exlusive Otel
Alkoçlar Süzer Otel
Alkoçlar 128 A

 

KUŞADASI

Alkoçlar Adakule Otel

PAMPAROVA – BULGARİSTAN

Alkoçlar Grand Murgaves

 

ALKOÇLAR SEYAHAT ACENTALARI

Ritmo Travel
Call Center